Sepetim ( 0 )
Kategoriler

MİSYON VE VİZYONUMUZ

 

KARTUŞLARINIZI YENİLETEREK HEM BÜTÇENİZE, HEM ÜLKE EKONOMİSİNE, HEM DE BOŞ KARTUŞLARINIZI ÇÖPE ATMADIĞINIZ İÇİN ÇEVREYE KATKI SAĞLAMIŞ OLUYORSUNUZ..!

 

 

Neden Geri Dönüşüm?   Neden Yenileme?

Geri dönüşümlü toner kartuşları ve inkjet mürekkep kartuşları  hem bütçenizi hem de çevreyi korur.

Orijinal ürünlerin ne tür avantajları var? Tabii ki orjinal parçaların bazı avantajları var: Güzel bir ambalajı var ve size kendinizi "iyi" hissetmenizi sağlıyor. Ama büyük ihtimalle şık olduğu için değil, onda bir şeyler basmak istediğiniz için bir yazıcınız var ve de bunu güvenle ve ucuza yapmak istiyorsunuz.

Güvenle ve ucuza!
Toner kartuşlarının ve mürekkeplerinin geri dönüşümlü olması tabii ki yazıcı üreticilerinin pek hoşuna gitmiyor! Onlar kullanılan ürünlerden kazanabilmek için yazıcıları ucuza satıyorlar ve siz yeni bir kartuş satın almak istediğinizde neredeyse yazıcınızın fiyatının  üçte birini ödemek zorunda kalıyorsunuz. Yani diğer bir değişle her üç yeni kartuş satın aldığınızda yeni bir yazıcı parası ödüyorsunuz.

 

Bizim yaptığımız ise boşalmış orjinal kartuşları önce temizleyip ve bakımlarını yapıp sonra tekrar doldurmak. Tabii en önemlisi yenilediğimiz kartuşları size teslim etmeden önce kendi yazıcılarımızda deneyip kalite kontrollerini yapmak. Üstelik orjinal kartuşların yaklaşık 1/3 fiyatına !

 

Ve böyle bir ürün tüm itinalı çalışmalara rağmen görevini yapamıyorsa, ürününüzü hemen ücretsiz olarak değiştirmek.

 

Yazıcı üreticileri tarafından yayılan ve orjinal parça kullanılmazsa yazıcınızın başına çok kötü şeyler gelir iddiası da gerçeği yansıtmamaktadır. Çünkü mekanik olarak bu mümkün değildir. Yazıcınızın kapağını açıp içine dikkatlice baktığınızda bunu sizde göreceksiniz. Kartuşlar içine yerleştikleri kendi yuvaları dışında hiç bir yerle temas halinde değildir. Hatta kağıtlarla bile !

 

Biz müşterilerimizle bir kerelik satış ilişkisi içinde değiliz. Bu yüzden bizim için her müşteri önemli. Müşterilerimiz bir daha bizi aramasalar, sizce bu işi 16 yıldır yapıyor olur muyduk?

 

Ülke Ekonomisi


Kartuşlarınızı bize yenilettirdiğinizde sizlerin kazancı ortada, bunu birde makro düzeyde ülke ekonomisine yansıttığınızda ve bir yılda ülkemizde yüz binlerce kartuş tüketildiğini göz önüne alıp özellikle ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ortamda çok büyük döviz rakamlarının tasarruf edileceğini tahmin etmekte hiç zorlanmayacaksınız.

 

Çevreye katkı

 

İşin birde çevre yönü var. Kartuşların üretildiği madde olan plastik çeşitleri ve içindeki kimyasal maddeler maalesef çevreye en çok zarar veren ve yok olması yüzyıllar sürebilen atıklardır. Bunların mümkün olan en az miktara indirilmesinde kartuş yenileme işleminin büyük katkıları olduğunu düşünüyoruz. ink jet mürekkep ve laser toner kartuşlarınızı bize yenilettirdiğinizde ayrıca çevreye yapmış olduğunuz katkıdan dolayı gönül rahatlığı içinde olacağınızı tahmin ediyoruz.

 

Saygılarımızla,